Niekwestionowany lider w produkcji haków marka Brink przedtem Thule produkująca milion haków rocznie zaprojektowała i stworzyła specjalnie do Twojego auta Volkswagen Golf V Variant (2007-2009) wykonany z najwyższą starannością, wypinany ukośnie, automatyczny hak holowniczy. Urządzenie nie jest uniwersalne, dzięki czemu masz pewność, że nie naruszy konstrukcji Twojego samochodu. Zastosowanie jeszcze lepszego specjalnego mechanizmu zatrzaskowego jak również łatwość w obsłudze są cechami wyróżniającymi prezentowany hak holowniczy.
Hak zabezpiecza przed korozją innowacyjny proces malowania - kataferoza, dzięki czemu możesz użytkować urządzenie bez obaw przez długi czas.
Hak Brink jest świetnie zabezpieczony przed kradzieżą. Do wbudowanego zamka otrzymasz w zestawie dwa klucze. Uciąg haka przeznaczonego do Twojego samochodu Volkswagen Golf V Variant wynosi do 1700kg, zaś nacisk pionowy na kulę do 75 kg.
Za sprawą tak wysokich wartości hak idealnie nadaje się na montaż pod bagażnik rowerowy. Również dobrze sprawdzi się w holowaniu przyczepy kempingowej czy przyczepy towarowej.
Aby poprawnie przejść przez proces montażu haka konieczne jest zrobienie cięcia w zderzaku, będzie ono jednak niezauważalne. Niezbędne wymiary łącznie z szablonem wycięcia podane są w instrukcji montażu znajdującej się na naszej stronie ehaki.pl
W komplecie znajduje się zaślepka zderzaka.
Dane techniczne
Numer katalogowy | 4503 |
Marka | Volkswagen |
Model | Golf Variant |
Rok produkcji | 2007-2009 |
Wycięcie zderzaka | Tak |
Uciąg haka | 1700 kg |
Maksymalny nacisk na kulę | 75 kg |
Czas montażu | 1-1,5 godz |
Uwagi | Zaślepka zderzaka w komplecie |
Informacja | Zaślepka zderzaka w komplecie |
Kod EAN | 8712762045039 |
Opinie
0,0
0 opinii0 / 5
Wygląd po montażu
0 / 5
Jakość wykonania
0 / 5
Zabezpieczenie antykorozyjne
0 osób wystawiło opinię
5 0 osób
4 0 osób
3 0 osób
2 0 osób
1 0 osób
Wiązki elektryczne 7-pin
5 8 osób
4 1 osób
3 0 osób
2 0 osób
1 0 osób
4/ 5
Jakość wykonania
4/ 5
Stosunek ceny do jakości
4/ 5
Polecam produkt
Wiązki elektryczne 13-pin
5 9 osób
4 4 osób
3 1 osób
2 0 osób
1 0 osób
4/ 5
Jakość wykonania
4/ 5
Stosunek ceny do jakości
4/ 5
Polecam produkt
Inne haki do twojego auta
Spojler musi być zamieniony (Spojler wraz z zaślepką należy zamówić u dealera)
darmowa wysyłka
towar dostępny
1070
zł
brutto
Również 4-Motion (Spoiler z zaślepką dostępny u dealera VW)
darmowa wysyłka
towar dostępny
1600
zł
brutto
darmowa wysyłka
towar na zamówienie
1167
zł
brutto