Najlepszy na rynku światowym producent haków holowniczych firma Brink niegdyś THULE wytwarza hak wypinany pod skosem pierwszorzędnie dopasowany do Twojego auta Fiat Bravo II (w produkcji od 2007 do 2014 r.). Urządzenie nie jest uniwersalne, stworzono je świadomie do tego modelu dzięki czemu uzyskujesz pewność, że w trakcie montażu czy eksploatacji nie naruszy ono konstrukcji Twojego auta. Opatentowany system zapewnia bezpieczeństwo podczas montażu haka a także w trakcie jego użycia. Hak holowniczy Brink BMA wyposażono w układ zatrzaskowy, który poprzez wyraźnie słyszalne kliknięcie oraz zielone pole poinformuje Cię o prawidłowym wpięciu kuli haka. Na tle konkurencyjnych urządzeń hak odznacza się najwyższą jakością o czym świadczy fakt, iż haki Brink wykorzystują czołowi producenci samochodów przy pierwszym montażu w fabryce.
Aby hak Brink mógł służyć Ci jak najdłużej firma Brink przy procesie zabezpieczania antykorozyjnego wykorzystuje innowacyjną technikę stosując proces zwany katofereza.
Wypinane ukośnie haki Brink są perfekcyjnie zabezpieczone przed kradzieżą poprzez wbudowany zamek. W zestawie z hakiem dostaniesz dwa kluczyki zabezpieczające zamek. To urządzenie przygotowane pod Twoje auto Fiat Bravo II wyróżnia wysoki uciąg do 1300 kg oraz nacisk pionowy na kulę do 60 kg.
Firma Brink zatroszczyła się również o to abyś mógł wykorzystać hak w swoim Fiat Bravo II montując na nim również platformy rowerowe. To urządzenie marki Brink jest przez nas oferowane w świetnej cenie.
Do profesjonalnego montażu haka istnieje wprawdzie konieczność zrobienia wycięcia w zderzaku, jednak nie będzie ono bardzo widoczne. Odpowiednie wymiary wraz z szablonem wycięcia znajdują się w instrukcji montażu, zamieszczonej na naszej stronie ehaki.pl, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez etapy montowania haka.
Dane techniczne
Numer katalogowy | 4842 |
Marka | Fiat |
Model | Bravo II |
Rok produkcji | 2007-2014 |
Wycięcie zderzaka | Tak |
Uciąg haka | 1300 kg |
Maksymalny nacisk na kulę | 60 kg |
Czas montażu | 1-1,5 godz |
Kod EAN | 8712762048429 |
Opinie
0,0
0 opinii0 / 5
Wygląd po montażu
0 / 5
Jakość wykonania
0 / 5
Zabezpieczenie antykorozyjne
0 osób wystawiło opinię
5 0 osób
4 0 osób
3 0 osób
2 0 osób
1 0 osób
Wiązki elektryczne 7-pin
5 8 osób
4 1 osób
3 0 osób
2 0 osób
1 0 osób
4/ 5
Jakość wykonania
4/ 5
Stosunek ceny do jakości
4/ 5
Polecam produkt
Wiązki elektryczne 13-pin
5 9 osób
4 4 osób
3 1 osób
2 0 osób
1 0 osób
4/ 5
Jakość wykonania
4/ 5
Stosunek ceny do jakości
4/ 5
Polecam produkt
Inne haki do twojego auta